Ewidentnie nie masz pojęcia, jakie sprzęty wybrać? Czy komputery z serii Getac B360 z www.kuzniewski.pl to będzie dobra idea? Warto zapoznać się z dzisiejszym artykułem, a następnie samodzielnie podjąć decyzje w tym właśnie temacie.

Czy warto wybrać te modele?

Getac B360 mogą być swobodnie zastosowane nawet do pracy w relatywnie trudnych warunkachCo warto wiedzieć na temat sprzętów typu Getac B360? Są one między innymi bardzo solidne. Jeśli szukasz czegoś takiego, to będziesz zadowolony od pierwszego dnia użytkowania. O czym jeszcze warto wspomnieć w ramach tego właśnie zagadnienia? Takie komputery przenośne są wyjątkowo kompaktowe. Ma to zaś spore znaczenie; na przykład w trakcie podróży delegacyjnych. Wówczas człowiek nie będzie się aż tak szybko męczył. O tej zaś sprawie nie można zapominać. Dodatkowo modele typu Getac B360 mogą być swobodnie zastosowane nawet do pracy w relatywnie trudnych warunkach. A niektórzy chcą zaś kupić coś tego typu. Jak najbardziej jest zatem taka właśnie możliwość. Pamiętaj, że waga tego modelu to jedynie 2,32 kg.

Warto dodać, że takie sprzęty przenośne są wyjątkowo bezpieczne. Nieprzypadkowo klasa szczelności w tym przypadku wynosi IP66. To zaś generalnie oznacza, że komputery typu Getac B360 są odporne na zalanie oraz tak samo na kurz itp. Przed czym jeszcze są naprawdę dobrze zabezpieczone? Chodzi o relatywnie duży strumień wody. Co ciekawe, ten model może nawet spaść z około 180 cm i nie powinna mu się stać zasadniczo żadna krzywda. Potwierdza to zaś certyfikat typu MIL-STD 810H. Czym jeszcze charakteryzują się te właśnie urządzenia? To bardzo jasny ekran. Warto wiedzieć, że producenci zastosowali nowoczesne rozwiązania na tej właśnie płaszczyźnie. Jasność ekranu wynosi zaś dokładnie 1400 nitów. Pod tym względem jest to bardzo ciekawa propozycja. Nie można nie wspomnieć, że opisywane dzisiaj komputery przenośne sprawiają, że praca jest nie tylko przyjemna, ale także komfortowa. Szczególnie ma to zaś znaczenie w aspekcie narządu wzroku. Wydaje się, że jest to zatem ciekawa opcja pod kątem ewentualnego zakupu.

 

Tags: