Ewidentnie nie wiesz, na jaki komputer (przenośny, do biura) się zdecydować? Może warto postawić właśnie na model Lenovo ThinkPad P15v Gen 1? Dlaczego nie narzeka on obecnie na brak zwolenników?

Co warto wiedzieć o Lenovo ThinkPad P15v Gen 1?

Urządzenia z tej serii są wybierane między innymi przez projektantów oraz architektów. Szczególnie chodzi nam w tym momencie o osoby, które pracują na co dzień z projektami w 2D. Z jednej strony model Lenovo ThinkPad P15v Gen 1 ze sklepu Kuźniewki jest bardzo wszechstronny. Wszak z powodzeniem może być przecież zastosowany w rozmaitych branżach. To nie wszystko w tej materii. Na dodatek Lenovo ThinkPad P15v Gen 1 to urządzenie bardzo eleganckie. Jeśli komuś zależy na kwestiach wizualnych, to na pewno będzie mocno ukontentowany. Tak samo, jak z gabarytów. Wszak ten model jest relatywnie niewielki i lekki. Dzięki temu na przykład podróżowanie z nim dla nikogo nie będzie stanowiło żadnego większego kłopotu.

Czym jeszcze cechuje się ten właśnie sprzęt? Na pewno warto wspomnieć o dużej mobilności. Tak samo, jak o wydajności. Ten aspekt jest zaś zapewniany dzięki zastosowaniu odpowiednich procesorów. Chodzi nam w tym momencie o Intel Core Comet Lake lub Intel Xeon W. Warto w tym miejscu dodać, że zostały one zaś wyposażone nawet w 8 rdzeni i do 16 wątków logicznych. To podobna sytuacja biorąc pod uwagę chociażby model P15 G1. Jak to jest zaś biorąc pod uwagę układ graficzny? Może nie jest on najlepszy z najlepszych, ale i tak sprawdza się bardzo dobrze na rozmaitych stanowiskach pracy. Producent Lenovo wyposażył ten właśnie konkretny model na przykład w pełni zintegrowany Intel UHD Graphics. Do wyboru jest również podstawowy NVIDIA Quadro P620.

Gdzie kupować takie laptopy?

Warto wybrać jedynie sprawdzone sklepy online albo stacjonarne, które zapewniają wysokiej jakości usługi oraz jednocześnie atrakcyjne warunki finansowe.

Zdjęcie utworzone przez Racool_studio - pl.freepik.com
Tags: