Wiele przedstawicieli handlowych korzysta z wielkich laptopów. Są one nieporęczne oraz zajmują dużo miejsca. Aby nieco przyoszczędzić na wielkości i wadze warto postawić na coś mniejszego. Mimo istnieje na rynku 13 calowców wiele osób boi się o parametry techniczne. Bez obaw! Na rynku jest wiele modeli, które nie ujmują parametrami technicznymi większych poprzedników. Jakie to modele? Tego dowiesz się poniżej.

Pośród typów małych laptopów wyróżnia się jeden. Jest nim HP EliteBook 830 G7 (więcej tutaj) to niewielkie urządzenie posiada wzorowe parametry techniczne. W sam raz do pracy poza domem. Ich niezawodność wymaga dłuższej chwili uwag. Usiąść na chwilę i przeczytaj o rozwiązaniach zastosowanych w tym modelu.

Duża pojemność pamięci

Na duże parametry wpływa dysk twardy. Jest on potrzebny do zapisu danych. Za jego pomocą możesz rozpocząć i zakończyć pracę w każdej chwili. Laptop HP EliteBook 830 G7 posiada pojemność 256 GB. Są to standardowe parametry, które mogą zostać wykorzystane do sytuacji biurowych. Nadają się także do wykonywania drobnych grafik. Z pomocą tego laptopa można wykonywać drobne projekty graficznie. Materiały reklamowe oraz grafiki pod social media można wykonywać bez utraty na jakości.

W razie konieczności istnieje możliwość rozbudowy pamięci. W HP EliteBook 830 G7 można dobudować do 512 GB.

Szybkość napędu RAM

Jest to spowodowane przez kartę pamięci. Dzięki niej szybkość HP EliteBook 830 G7 wzrasta. Możliwość rozbudowy karty pamięci do 32GB pozwoli na ultraszybkość. Za jego pomocą możesz wzmocnić własny sprzęt.

Szybkość zapisu i obsługi danych

W laptopie HP EliteBook 830 G7 zainstalowano dysk twardy w trybie SDD. W przeciwieństwie do dysku HDD możesz liczyć na lepsze parametry. Dysk twardy odznacza się szybkością obsługi. Jest on o kilka sekund szybszy. Dzięki czemu obsługa kilka kart w internecie jest procesem bez cięć.

Małe rozmiary

Laptop o takich parametrach zawiera 13 cala. Jest to bardzo przyjemny rozmiar. Dzięki niemu możesz liczyć na obsługę w każdych warunkach.