Wiele osób decyduje się na zakupy tabletu. To ciekawe rozwiązanie, które zapewnia Ci rozrywkę podczas jazdy komunikacją miejską. Tablety są dobre do wykonywania drobnych prac biurowych. Za ich pomocą możesz kontrolować pracę innych, pomagać swoim klientom zdalnie albo dopisywać na e-maile. Przydadzą się także na wakacjach oraz w miejscu pracę. Mogą służyć jako dodatkowy, mniejszy ekran.

Mają jednak jedną wadę. Są urządzeniami o dość niskich parametrach technicznych. Jednak jest na pewnie rozwiązanie. Notebook z funkcją tabletu. Dlaczego warto z nich korzystać? Jakie możliwości daje Ci notebook? Tego dowiesz się z naszego zestawienia. Jako prototyp urządzenia dwufunkcyjnego weźmiemy sobie HP ProBook x360 435 G7 – notebooka ze średniej półki cenowej (więcej pod tym linkiem: https://www.kuzniewski.pl/k4930,laptopy-hp-probook-probook-x360-435-probook-x360-435-g7.html).

Dlaczego warto postawić na większe urządzenie?

Za pomocą HP ProBook x360 435 G7 możesz normalnie pracować. Notebook umożliwi Ci wykonanie szereg prac zawodowych. Dla porównania tablet nie zawsze jest w stanie wykonywania zaawansowanych projektów graficznych oraz rzeczy programistycznych. Notebook HP ProBook x360 435 G7 jest od niego dużo lepszy. W standardowych tabletach masz do dyspozycji kartę RAM o pojemności 4GB. W modelu od HP możesz korzystać z karty 8GB. To niezwykle dużo. Podobny typ karty odnajdziesz w urządzeniach o wielkości 15 cali. Laptop HP ProBook x360 435 G7 ma ich zaledwie 13 cala.

Na notebooka warto się zdecydować z uwagi na duży bank pamięci. Dysk twardy HP ProBook x360 435 G7 pomieści m.in. 512 GB danych. Jest to duża liczba plików wszelkiej maści. Nie zabraknie także miejsca na gry. W przypadku tableta granie w gry jest praktycznie niemożliwe. Z uwagi na małą pojemność dysku i RAM, a także na brak klawiatury, który wielu przypadkach jest koniecznością.

Funkcje tabletu

HP ProBook x360 435 G7 możemy liczyć na dwie innowacje. Obrotowy ekran i dotykowa matryca. Oba te rozwiązania sprawiają, że notebook staje się tabletem. Jedynie co musisz zrobić to obrócić ekran do pionu. Ma on się stykać z drugą obudową.