Najważniejsze cechy urządzenia

W coraz większej ilości zawodów niezbędny staje się mobilny, wydajny i solidny laptop biznesowy. Dla osób, które celują w absolutną czołówkę tego typu urządzeń i cenią sobie niezawodność, powstał Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9 (https://www.kuzniewski.pl/k5144,laptopy-lenovo-ibm-thinkpad-thinkpad-x-thinkpad-x1-carbon-thinkpad-x1-carbon-gen-9.html). Jest to już 9 generacja tego modelu, tym razem sercem całego urządzenia został ultra wydajny procesor już 11 generacji od intela. Warto również wspomnieć o  samej konstrukcji laptopa, która jest niebywale trwała, opowiada się za tym zaliczone 12 testów standardu wojskowego i ponad 200 testów jakości. Ważnym elementem notebooka jest również 14-calowy, jasny ekran w proporcji 16:10.

W coraz większej ilości zawodów niezbędny staje się mobilny, wydajny i solidny laptop biznesowySpecyfikacja urządzenia

  • Procesor: Intel Core i5 1135G7 – Na chwilę obecną jest to jeden z najnowocześniejszych i najwydajniejszych procesorów na rynku, który bezproblemowo poradzi sobie nawet z najbardziej wymagającymi aplikacjami, programami.
  • Karta graficzna: Intel Iris Xe Graphics – Dość solidny zintegrowany układ graficzny, który umożliwi oglądanie filmów, zdjęć na bardzo wysokim poziomie. Poradzi sobie również w podstawowych programach graficznych.
  • Pamięć RAM: 16 GB – Jest to podstawowa ilość pamięci RAM dla laptopów biznesowych, która powinna być w stanie zaspokoić wszystkie potrzeby użytkownika.
  • Pojemność dysku twardego: 512GB – Solidny dysk typu SSD, pojemność standardowa jak dla tego typu laptopów, dla większości użytkowników wydaje się wystarczająca.
  • Bateria: typ Li-Pol – Energooszczędny charakter urządzenia oraz solidna i pojemna bateria zapewnia ciągła pracę na komputerze, aż do 1020 minut.
  • Bezpieczeństwo: Producent w celu podniesienia bezpieczeństwa logowania ma zadbał o czytnik linii papilarnych oraz, aby zadbać o hasła użytkownika wprowadzono, także układ szyfrowania TPM. Warto również wspomnieć o wzmocnionej konstrukcji komputera.

Podsumowanie

Laptop Lenovo ThinkPad X1 Carbon to obecnie jeden z najlepszych laptopów biznesowych na rynku. Swoją mobilnością, wydajność, a także pancerną obudową jest w stanie zaspokoić wymagania nawet najbardziej wymagających konsumentów.