Lenovo ThinkPad P17 Gen 1 ze sklepu internetowego kuzniewski.pl to wydajna stacja robocza łącząca w sobie wysoką funkcjonalność z jakością wykonania. Nowoczesne podzespoły kryjące się pod wytrzymałą obudową oferują moc niezbędną do obsługi wymagających programów, a kompaktowa konstrukcja sprawia, że z urządzenia możemy korzystać zarówno w biurze, jak i poza nim.

Lenovo ThinkPad P17 Gen 1 – pełna mocy stacja robocza

Wysoka wydajność to hasło przewodnie w przypadku Lenovo ThinkPad P17 Gen 1 i z pewnością ukontentowani będą klienci poszukujący notebooka o takim właśnie charakterze.

Szybka i płynna praca urządzenia doskonale wpasowuje się w styl życia nowoczesnego i dynamicznego użytkownika. Dzięki wyposażonym w nawet 8 rdzeni i 16 wątków procesorom Intel Core Comet Lake oraz Xeon stacja robocza jest w stanie obsłużyć wymagające dużego zapasu mocy obliczeniowej programy.

W przypadku układów graficznych producent oddaje do dyspozycji klienta szeroki wachlarz możliwości wyboru. Wybierać możemy spośród m.in. NVIDIA Quadro T1000, T2000, RTX 3000, RTX 4000 lub RTX 5000.

Lenovo ThinkPad P17 z szeregiem usprawnień

17-calowa konstrukcja Lenovo ThinkPad P17 Gen 1 kontynuuje tradycje znane użytkownikom z modelu P73. Odświeżony model zyskał jednak szereg usprawnień względem swojego poprzednika, do których należy, chociażby usprawniony i bardziej wydajny system chłodzenia.

Pod względem rozmiarów notebook nie różni się zbytnio od starszego brata. Nadal mamy do czynienia z najwyższej jakości wykonaniem, a sama konstrukcja jest odporna na uszkodzenia, a także chroni urządzenie przed wibracjami oraz wstrząsami.

Zdecydowanie Lenovo bardziej zogniskowało swoje wysiłki na wnętrzu urządzenia, aniżeli zewnętrznych aspektach. Lenovo ThinkPad P17 Gen 1 jest w stanie obsłużyć do 128 GB pamięci RAM, gwarantując tym samym potężne zaplecze, jeśli chodzi o wydajność.

Do dyspozycji użytkownika oddane zostały także dwa dyski M.2 NVMe umożliwiające przechowywanie danych, a także odczytywanie i zapisywanie ich w błyskawicznym tempie.

Lenovo ThinkPad P17 Gen 1 to propozycja skierowana głównie do osób poszukujących mobilnej stacji roboczej oferującej dużą moc i wielozadaniowość i pod tym kątem wypada wyśmienicie.

Biznes zdjęcie prostooleh - pl.freepik.com
Tags: