HP ProBook 630 G8 ze strony www.kuzniewski.pl występuje wraz z kompaktową matrycą wynoszącą 13,3 cala. Model ten zalicza się do popularnej i znanej serii 600. Wyglądem, przypomina on nieco swojego ,,sąsiada” czyli komputer ProBook 430 G8. Model ten wyposażony jest w wysokiej klasy procesory od Intel Core Tiger Lake. Zapewniają one dużą wydajność, funkcjonalność i efektywną pracę. Komputer wyposażony jest w dwa głośniki.

Co warto wiedzieć o HP ProBook 630 G8?

Warto wiedzieć, że model ten w standardzie posiada 8 GG oraz 16, w swojej najlepszej konfiguracji. Natomiast tę pamięć można swobodnie rozbudować do nawet 62 GB RAM. Na pokładzie znajduje się dysk M.2. Komputer wyposażony jest w czterordzeniowy procesor, która pomaga w odtwarzaniu zaawansowanych aplikacji. Natomiast zintegrowany układ graficzny Intel UHD Graphics świetnie radzi sobie z zadaniami graficznymi. W innych konfiguracjach tego modelu użytkownik ma do czynienia z układem graficznym od Intel Iris Xe Graphics. Na pokładzie komputera znajduje się Windows 10 Professional.

Model ten sprosta wymaganiom osób, którym zależy na szerokokątnym ekranie, bowiem ten komputer ma IPS. Podświetlana klawiatura jest również dużym atutem urządzenia. Nie dość że wygląda ona bardzo stylowo, to dodatkowo wyróżnia się dużą ergonomicznością i funkcjonalnością. WLAN oraz port Bluetooth oczywiście na stanie komputera również się znajduje. Bateria litowo-jonowa może podtrzymać komputer w działaniu nawet do 760 minut, co przekłada się na około 11 godzin płynnej, nieprzerwanej pracy. Z powodzeniem taki sprzęt można zabrać ze sobą w podróż biznesową i nie trzeba martwić się o dostęp do gniazdka elektrycznego. Taka mocna bateria poradzi sobie z tym zadaniem. Urządzenie to wyróżnia się zatem następującymi specyfikacjami:

  • podświetlana, ergonomiczna klawiatura,
  • układ Intel Iris Xe Graphics,
  • układ Intel UHD Graphics,
  • 760 minut na akumulatorze,
  • szerokokątny ekran typu IPS,
  • wysokiej klasy procesory Intel Core Tiger Lake,
  • system operacyjny Windows 10 Professional.
Zdjęcie utworzone przez nakaridore - pl.freepik.com
Tags: