HP EliteBook 845 G8 jest nową odsłoną popularnej serii kompaktowych laptopów skierowanych do odbiorców segmentu biznesowego. Kolejna generacja niesie ze sobą zmiany, zarówno te drobne, jak i również większe i wpływające na komfort pracy.

HP EliteBook 845 G8 jest nową odsłoną popularnej serii kompaktowych laptopów skierowanych do odbiorców segmentu biznesowegoAktualizacja procesorów, wydłużony czas pracy z wykorzystaniem baterii oraz pozostałe usprawnienia mają za zadanie sprawić, że nowy 14-calowy EliteBook będzie jeszcze bardziej dostosowany do rytmu Twojego dnia.

Spokój i wygoda pracy z HP EliteBook 845 G8

Jedną z głównych zalet biznesowego notebooka HP EliteBook 845 G8 jest jego kompaktowość. Lekka i smukła konstrukcja tworzą szerokie możliwości w kwestii przenoszenia komputera.

Jest to więc urządzenie dynamiczne nie tylko z nazwy, ale również potwierdzające swoją wysoką mobilność w praktyce.

Moc procesorów AMD Ryzen

Swoją werwę model HP EliteBook 845 G8 pokazuje również w kwestii szybkości działania. Układy AMD Ryzen charakteryzują się zarówno dużą mocą, ale też energooszczędnością.

Wyróżniający się swoją wydajnością laptop doskonale wpisuje się w standardy panujące w segmencie biznesowym i dostarcza niezbędnej mocy do komfortowego użytkowania aplikacji biurowych.

Nowy produkt HP skierowany do firm i przedsiębiorstw może obsłużyć 64 GB pamięci RAM, natomiast dane przechowywane są na szybkim dysku SSD.

Biznes w dobrym stylu – HP EliteBook 845 G8

14-calowy HP EliteBook 845 G8 przyciąga wzrok swoim stylowym designem, podkreślając dynamiczny biznesowy charakter komputera. Zastosowana matryca doskonale wkomponowana w cienkie ramki to matowy ekran Full HD. Bez przeszkód umożliwia on pracę na zewnątrz w słoneczny dzień bez znacznej utraty widoczności.

Oprócz tego HP EliteBook 845 G8 oferuje:

  • wytrzymałą aluminiową obudowę
  • niską wagę  1,37 kilograma
  • nowoczesne rozwiązania z zakresu łączności.

Bogactwo możliwości –  HP EliteBook 845 G8

Kolejna generacja przyniosła więc szereg usprawnień, dzięki którym  HP EliteBook 845 G8 stał się jeszcze bardziej funkcjonalnym laptopem biznesowym.

Nowoczesne rozwiązania pod kątem łączności czy procesorów, a także niska waga i żywotna bateria wpływające na mobilność, w rezultacie oddają w ręce użytkowników pełnowartościowe rozwiązanie umożliwiające codzienną pracę.

 

 

Tags: