Zakup laptopa to zwykle decyzja, którą podejmujemy raz na kilka lat. Na współczesnym rynku można znaleźć wiele innowacyjnych rozwiązań, do których z pewnością zalicza się HP Elite Dragonfly Max (https://www.kuzniewski.pl/k5272,laptopy-hp-elite-elite-dragonfly-max.html). Ten model został przygotowany w taki sposób, aby łączyć dotykowy ekran charakterystyczny dla tabletu wraz z podzespołami klasy biznesowej. Głównym przeznaczeniem tego urządzenia jest używanie go w podróży, aby pracować z programami biurowymi oraz sprawnie komunikować się poprzez wbudowaną kamerkę HD.

13,3-calowy ekran, który można używać wraz z rysikiem

Zakup laptopa to zwykle decyzja, którą podejmujemy raz na kilka latPierwszą rzeczą, która powinna decydować o zakupie tego laptopa jest potrzeba posiadania dotykowego ekranu. Jego cena jest nieco wyższa niż w przypadku podobnych modeli, jednak to właśnie wyróżnia serię HP Dragonfly Max. Do dyspozycji jest matryca o jasności 1000 nitów z odpornym szkłem Gorilla Glass 5. Matryca ta jest pokryta warstwą antyrefleksyjną, a przy tym została dodatkowo zabezpieczona przez autorską technologię HP Sure View Reflect Privacy.

Do zewnętrznego ekranu można podłączyć się poprzez 2 złącza Thunderbolt 4 z USB4 typu-C, korzystając z prędkości 40Gbps.

Potężne podzespoły wygrywające w konkurencji z tabletami

Mało który tablet jest w stanie zapewnić taką wydajność, jak robi to jednostka 4-rdzeniowa zamontowana w HP Elite Dragonfly Max. Jest to CPU 11. gen. Intel, który jest zintegrowany z kartą graficzną Intel Iris Xe Graphics. Taktowanie tego procesora jest zależne od tego czy działa w trybie Turbo (do 4.7 GHz) i 2,8 GHz be Turbo.

Użytkownik może korzystać z kilkunastu aplikacji okienkowych jednocześnie. Zapewnia to wewnętrzna pamięć RAM LPDDR4X-4266, której w tym laptopie można zainstalować 16 lub 32 GB. Mówiąc o przechowywaniu danych, w urządzeniu znajduje się dysk półprzewodnikowy pozwalający na błyskawiczne załadowanie systemu lub programów – jego maksymalna wielkość to 2 TB w technologii PCIe NVMe TLC SSD.

Klienci otrzymują gwarancję na okres 3 lat.

 

Tags: