Odpowiedni dla osób ceniących prostotę

Lenovo ThinkBook 14s Yoga cechuje się nowoczesnym wyglądem i widocznie podąża za trendami. Projektanci nie kusili się o zastosowanie niekonwencjonalnych kształtów i budowy. Laptop jest wykonany schludnie i dobrze przemyślany. Zachowuje wysoki poziom, zarazem nie wyróżniając się w tłumie.

Bogate wnętrze

Zanim zdecydujemy się na zakup ThinkBook 14s Yoga warto zwrócić uwagę na jego parametry. Prezentują się one nieźle i z pewnością umożliwią spokojną pracę. Szereg otwartych kart i programów nie powinien sprawić laptopowi większego problemu. Zadowoleni z tego faktu mogą być ludzie, którzy zmuszeni są wykonywać na nim wiele czynności naraz. Pracę umilić może funkcja podświetlanej klawiatury, przydatna szczególnie w nocnych porach. Laptop posiada też wbudowaną kamerę, co umożliwia uczestniczenie w wideorozmowach bez konieczności zakupu dodatkowego sprzętu. Dla niektórych mankamentem może być brak napędu CD, którego to jednak już nie uświadczymy w większości innych nowych notebooków. Lenovo wyrzuciło go w celu ograniczenia wagi oraz rozmiarów modelu i należy tutaj przyznać, że jak najbardziej im się to udało.

Lenovo ThinkBook 14s Yoga w sferze specyfikacji sprawia pozytywne wrażenie (https://www.kuzniewski.pl/k4974,laptopy-lenovo-ibm-thinkbook-thinkbook-14s-yoga.html). W zależności od wersji znajdziemy tu m. in.:

  • Intel Core i5/i7
  • 8/16 Gb pamięci RAM DDR4
  • 256/512 Gb pamięci SSD.

Coś dla kochających mobilność…

Dla osób nielubiących przesiadywania na niewygodnym krześle, cały dzień będąc przykutym do biurka, posiadanie laptopa jest spełnieniem marzeń. Według zapewnień twórcy, ThinkBook 14s Yoga jest w stanie wytrzymać do 10 godzin na baterii. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby przenieść się bez zasilacza do innego pomieszczenia lub miejsca i stamtąd kontynuować pracę. Przydatny dla niektórych może się okazać dotykowy ekran, dzięki któremu będzie można przeistoczyć notebooka w tablet – w prosty sposób mogąc na nim kreślić swoje wizje. Miłośnicy klasycznych, eleganckich kształtów, którzy chcieliby notebook stricte do pracy na pewno byliby z ThinkBook’a zadowoleni.

Obraz utworzony przez pch.vector - pl.freepik.com
Tags: