Dużo osób kupuje obecnie model Lenovo ThinkPad P15 Gen 1. Też się nad tym zastanawiasz? Sprawdź zatem, jakie ma on charakterystyczne cechy!

Dlaczego Lenovo ThinkPad P15 Gen 1 to dobry wybór?

Popularność sprzętów z tej właśnie kategorii nie jest przypadkowa. Należy zauważyć, że model Lenovo ThinkPad P15 Gen 1 – Kuzniewski jest między innymi bardzo wydajny. Fachowcy zastosowali jedynie wysokiej jakości materiały, ale nie tylko. Użyto sprawdzonych, starannie wyselekcjonowanych technologii. Nie da się ukryć, że dla wielu osób (przed dokonaniem zakupu) istotne jest, czy produkty z tej właśnie konkretnej kategorii będą im przydatne w czasie pracy. Poznaj zatem specyfikację takich właśnie nowoczesnych urządzeń. Model Lenovo ThinkPad P15 Gen 1 ma przekątną ekranu wynoszącą 15 cali. Bardzo ważne jest to, że fachowcy zastosowali tutaj wydajne i generalnie niezawodnie działające procesory. To między innymi Intel Core Comet Lake albo Xeon W. Co ważne podkreślenia, mogą one posiadać nawet 8 rdzeni i jednocześnie 16 wątków logicznych. Tego typu laptopy nie tylko zostały wyposażone w profesjonalne procesory. Na uwagę zasługują również układy graficzne. W tym przypadku specjaliści zastosowali bowiem takie nowoczesne rozwiązania, jak NVIDIA Quadro T1000, T2000, RTX3000, RTX4000 czy nawet RTX6000 (z 16 GB VRAM).

Poza tym, kupując takie właśnie modele, można zapewnić sobie nawet do 128 GB RAM. Na uwagę zasługują również dwa dyski M.2 o bardzo dużej pojemności, co także należy uznać za spory plus. Dlaczego jeszcze ludzie decydują się właśnie na rozwiązania tego konkretnego typu? Choćby ze względu na taki aspekt, że można liczyć na kompaktowe gabaryty. Ten model nie jest zbyt duży, nie jest też zbyt ciężki. Wiele osób podkreśla także bardzo atrakcyjne warunki w temacie finansowym. Okazuje się, że można bowiem liczyć na przystępne ceny – za ten sprzęt cechujący się bardzo dużą jakością.

Zima zdjęcie utworzone przez svetlanasokolova - pl.freepik.com
Tags: