Aktualnie coraz więcej osób kupuje laptopy od tego producenta. Masz zasadniczo podobne plany? Czy będzie to jednak dobra inwestycja? Sprawdź, czym cechują się urządzenia Lenovo ThinkBook 14s Yoga.

Dlaczego warto się zdecydować?

Bardzo dużo osób podkreśla, że takie właśnie urządzenia są między innymi bardzo uniwersalne. Mogą bowiem służyć na wiele różnych sposobów. Na przykład jako bardzo funkcjonalne notebooki. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zdecydować się także na tablet. Czym jeszcze cechują się takie właśnie sprzęty hybrydowe? Mamy tutaj relatywnie lekką obudowę, która jednocześnie jest bardzo wytrzymała i odporna. Jest to zatem tak naprawdę inwestycja na bardzo długie lata. Producenci zadbali o to, by takie właśnie sprzęty były bowiem wytrzymałe. Często piszesz na klawiaturze? W takim razie na pewno spodoba Ci się to, że fachowcy wyposażyli te przenośne komputery w wygodne klawiatury. Nie brakuje także dużego oraz bardzo precyzyjnego w działaniu gładzika.

Na co jeszcze mogą liczyć osoby, które zdecydują się właśnie na zakup takiego sprzętu? Jest to również dużo złączy, które przydają się w czasie pracy oraz w trakcie spędzania czasu wolnego. Sprzęt jest uznawany za bardzo wydajny i równocześnie energooszczędny. Nie może to jednak zaskakiwać. Wszak mamy tutaj procesor Intel Core Tiger Lake. Jakie są inne istotne parametry techniczne? Klienci mogą liczyć na maksymalnie dwa dyski M.2 PCIe oraz do 24 GB RAM. Mocnym punktem takich właśnie urządzeń jest grafika. Nie może to jednak zaskakiwać. Odpowiada za nią bowiem zintegrowany układ graficzny Intel Iris Xe Graphics. Te laptopy nieprzypadkowo są uznawane za wyjątkowo wszechstronne. Służą do wykonywania rozmaitych zadań w pracy, ale nie tylko. Możesz bowiem korzystać z tego sprzętu także w zaciszu własnego domu albo mieszkania. A na dodatek te laptopy są stosunkowo tanie.

Kawa zdjęcie od karlyukav z pl.freepik.com
Tags: